Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/galeriaxyz/domains/sp1.pisz.pl/public_html/images/2014/scratch Nasza szkoła przystąpiła do programu "Mistrzowie kodowania". Głównym celem programu jest nauka programowania najmłodszych w programie Scratch. Nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach w czwartki o godzinie 1500 . Zapoznają się z możliwościami aplikacji (tworzenie skryptów, których efektem są animacje, proste gry, animowane kartki z życzeniami). Uczniowie chętnie biorą udział zajęciach, które rozwijają ich krwatywność i zdolność logicznego myślenia. Warsztaty prowadzone są przez p. A. Florczyka i p. M. Kozikowską. Obejmą one osiem modułów po dwie gdziny lekcyjne każdy.     Materiały na temat programu MISTRZOWIE KODOWANIA   2014/scratch/cd
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/scratch Nasza szkoła przystąpiła do programu "Mistrzowie kodowania". Głównym celem programu jest nauka programowania najmłodszych w programie Scratch. Nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach w czwartki o godzinie 1500 . Zapoznają się z możliwościami aplikacji (tworzenie skryptów, których efektem są animacje, proste gry, animowane kartki z życzeniami). Uczniowie chętnie biorą udział zajęciach, które rozwijają ich krwatywność i zdolność logicznego myślenia. Warsztaty prowadzone są przez p. A. Florczyka i p. M. Kozikowską. Obejmą one osiem modułów po dwie gdziny lekcyjne każdy.     Materiały na temat programu MISTRZOWIE KODOWANIA   2014/scratch/cd

logotyp MK

{gallery}2014/scratch{/gallery}
Nasza szkoła przystąpiła do programu "Mistrzowie kodowania". Głównym celem programu jest nauka programowania najmłodszych w programie Scratch. Nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach w czwartki o godzinie 1500 .

Zapoznają się z możliwościami aplikacji (tworzenie skryptów, których efektem są animacje, proste gry, animowane kartki z życzeniami). Uczniowie chętnie biorą udział zajęciach, które rozwijają ich krwatywność i zdolność logicznego myślenia. Warsztaty prowadzone są przez p. A. Florczyka i p. M. Kozikowską. Obejmą one osiem modułów po dwie gdziny lekcyjne każdy.

 

 

Materiały na temat programu MISTRZOWIE KODOWANIA

 

{gallery}2014/scratch/cd{/gallery}

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.