Uczniowie klasy 3a i 1 b wykonali oryginalne prace plastyczne związane z tematyką 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Prace uczniów ozdobiły korytarze Spółdzielni Mieszkaniowej w Piszu.

     

 Akademia z okazji 40 - lecia wyboru Św. Jana Pawła II

na Stolicę Piotrową.

     

16 października 2018 roku minęła 40 rocznica wyboru Św. Jana Pawła II na papieża. Pierwszego w dziejach papiestwa papieża Słowianina. Dzień przebiegał pod hasłem ,,Promieniowanie Ojcostwa".

Czytaj więcej...

 

GŁOSUJEMY

 

         Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę, która została zgłoszona do konkursu „Wzorowa Łazienka” organizowanego przez markę DOMESTOS. Główną wygraną jest generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 000 zł. Głosowanie zakończy się 30.11.2018 r. o godz. 23:59.

Sposób głosowania:

Czytaj więcej...

Mamy 9 laureatów

 

           Nadeszły do nas wspaniałe wieści- wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego sesja wiosenna! Aż 9 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł LAUREATA w swoich kategoriach wiekowych!

Poniżej przedstawiamy owe wyniki:

- klasy IV( 345 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Małgorzata Mazurek

- 8. miejsce- Gabriela Kozioł

- 11.miejsce- Adam Skowroński

- 14.miejsce- Karolina Filipkowska

- klasy VI ( 258 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

-1. miejsce- Tomasz Mazurek

- 10. miejsce- Oskar Kosakowski

- 11. miejsce- Joanna Konończuk

- 12. miejsce- Bartosz Kozioł

- klasy VII (368 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

- 11. miejsce- Aleksandra Skowrońska

- 15.miejsce- Oliwier Duchnowski

Laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

23 kwietnia nasi uczniowie z klas 1-3 oraz 4-7,  brali udział w konkursie recytatorskim "Wierszowisko", który odbył się w Piskim Domu Kultury. 
W kategorii klas 1-3 -  I miejsce zajął  Ignacy Bosak z klasy Ia, w kategorii klas IV - VI - II miejsce zajęła Amelka Szyszkowska z klasy Vc. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 27 kwietnia również w Piskim Domu Kultury. Powodzenia.

Wiosenne show w Jedynce

Z okazji pierwszego dnia wiosny w szkole odbył się pokaz uczniowskich talentów. Było wesoło, kolorowo i tanecznie. Usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, zachwycaliśmy się występami najwspanialszych solistów naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy

Dziś na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie pojawiły się listy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Mamy czym się szczycić, ponieważ jako jedyna szkoła w mieście, mamy aż 13 finalistów!

Czytaj więcej...

Matematycy na start

W czwartek 15.03.2018 r. odbył się w naszej szkole tak długo oczekiwany Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2018”. Uczniowie przez kilka miesięcy przygotowywali się do tych zawodów matematycznych na kołach zainteresowań i z zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań testowych.

Czytaj więcej...

Poniedziałki z ciekawą książką w klasie 3b

Lekcje w szkole mogą być naprawdę interesujące, a czytanie nie musi być nudne. Przekonali się o tym członkowie „Klubu pogromców nudy” z klasy 3b. Wpadli na pomysł zapraszania rodziców na wspólne czytanie ich ulubionych książek. 12 lutego, rozpoczęli akcję czytelniczą „Poniedziałki z ciekawą książką”.

Czytaj więcej...

Ku czci doktora Władysława Klementowskiego

   

        Już niebawem, 6 kwietnia 2018 r., odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika doktora Władysława Klementowskiego. W związku z tym, Szkoła Podstawowa nr 1 i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego, ogłaszają gminny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Postać doktora Władysława Klementowskiego i jego praca".

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia wirtualnej księgi pamiątkowej, poświęconej doktorowi Władysławowi Klementowskiemu. Tu każdy każdy z nas może wpisać swoje wspomnienia, podziękowania lub zamieścić zdjęcia. Pamiętajmy, że załączając zdjęcia i inne materiały nie możemy łamać praw autorskich innych osób, a zamieszczając wpisy, zdjęcia i inne materiały zgadzamy się na ich wykorzystanie przez SP 1 w Piszu i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego. Aby dodawać swoje wpisy, wystarczy kliknąć w różowy plusik znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.

Jeśli to możliwe, prosimy o podpisywanie dodawanych komentarzy.

 

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.