DRODZY RODZICE !

 Zapraszamy serdecznie do sekretariatu szkoły

w celu zapisania Waszych Pociech 

do pierwszej klasy.

Termin upływa dnia 22 marca.

 

Więcej infornacji w menu RODZIC --> REKRUTACJA

 

DNI CHEMICZNE W NASZEJ SZKOLE

Rozwijanie pasji naszych wychowanków to dla nas priorytet. Właśnie z tego powodu, przez dwa dni społeczność szkolna aktywnie uczestniczyła w warsztatach i pokazach chemicznych. Zajęcia łączyły naukę, pasję i dobrą zabawę. Zapraszamy do galerii fotografii.

Czytaj więcej...

" XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne " - Mikołajki

 

W niedzielę 9 grudnia odbyły się w Mikołajkach " XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne ". Głównym organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "ATOS" Woźnice,

W tegorocznych biegach wzięli udział uczniowie w kategorii 2008 i młodsi na dystansie 400 m oraz jeden uczeń w kategorii 2005 – 2007 r na dystansie 1000 m.

Czytaj więcej...

Mamy 9 laureatów

 

           Nadeszły do nas wspaniałe wieści- wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego sesja wiosenna! Aż 9 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł LAUREATA w swoich kategoriach wiekowych!

Poniżej przedstawiamy owe wyniki:

- klasy IV( 345 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Małgorzata Mazurek

- 8. miejsce- Gabriela Kozioł

- 11.miejsce- Adam Skowroński

- 14.miejsce- Karolina Filipkowska

- klasy VI ( 258 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

-1. miejsce- Tomasz Mazurek

- 10. miejsce- Oskar Kosakowski

- 11. miejsce- Joanna Konończuk

- 12. miejsce- Bartosz Kozioł

- klasy VII (368 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

- 11. miejsce- Aleksandra Skowrońska

- 15.miejsce- Oliwier Duchnowski

Laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wiosenne show w Jedynce

Z okazji pierwszego dnia wiosny w szkole odbył się pokaz uczniowskich talentów. Było wesoło, kolorowo i tanecznie. Usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, zachwycaliśmy się występami najwspanialszych solistów naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy

Dziś na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie pojawiły się listy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Mamy czym się szczycić, ponieważ jako jedyna szkoła w mieście, mamy aż 13 finalistów!

Czytaj więcej...

Matematycy na start

W czwartek 15.03.2018 r. odbył się w naszej szkole tak długo oczekiwany Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2018”. Uczniowie przez kilka miesięcy przygotowywali się do tych zawodów matematycznych na kołach zainteresowań i z zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań testowych.

Czytaj więcej...

Poniedziałki z ciekawą książką w klasie 3b

Lekcje w szkole mogą być naprawdę interesujące, a czytanie nie musi być nudne. Przekonali się o tym członkowie „Klubu pogromców nudy” z klasy 3b. Wpadli na pomysł zapraszania rodziców na wspólne czytanie ich ulubionych książek. 12 lutego, rozpoczęli akcję czytelniczą „Poniedziałki z ciekawą książką”.

Czytaj więcej...

Ku czci doktora Władysława Klementowskiego

   

        Już niebawem, 6 kwietnia 2018 r., odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika doktora Władysława Klementowskiego. W związku z tym, Szkoła Podstawowa nr 1 i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego, ogłaszają gminny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Postać doktora Władysława Klementowskiego i jego praca".

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia wirtualnej księgi pamiątkowej, poświęconej doktorowi Władysławowi Klementowskiemu. Tu każdy każdy z nas może wpisać swoje wspomnienia, podziękowania lub zamieścić zdjęcia. Pamiętajmy, że załączając zdjęcia i inne materiały nie możemy łamać praw autorskich innych osób, a zamieszczając wpisy, zdjęcia i inne materiały zgadzamy się na ich wykorzystanie przez SP 1 w Piszu i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego. Aby dodawać swoje wpisy, wystarczy kliknąć w różowy plusik znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.

Jeśli to możliwe, prosimy o podpisywanie dodawanych komentarzy.

 

      

Szkoła z klasą znów w akcji!

Po raz dziewiąty bierzemy udział w działaniach Szkoły z klasą 2.0. W minionym roku realizowaliśmy marzenie uczniów dotyczące idealnej sali. Zaadaptowaliśmy salę nr 17, już niedługo nastąpi jej oficjalne otwarcie. Poza tym, na korytarzu pojawiły się miejsca do siedzenia i lustra w łazienkach.

W tym roku stawiamy na pasję do nauki. Naszym celem jest, aby w naszej szkole uczniowie mogli wyrażać siebie, rozwijać talenty i pielęgnować swoje pasje.

Czytaj więcej...

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.