DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ? 

Wejdź do menu SPORT

Szanowni Państwo!

     

Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu zawraca się z gorącą prośbą do firm i przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe w formie darowizny na zakup sprzętu sportowego a w szczególności lekkoatletycznych butów biegowych (kolców), bloków startowych, koszulek i spodni dla biegaczy.

 W związku z trudną sytuacją finansową szkół nie możemy zapewnić naszym uczniom odpowiedniego sprzętu na treningach, zajęciach pozalekcyjnych oraz  podczas reprezentowania szkoły na zawodach.

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły zdobywają czołowe miejsca w zawodach na szczeblu powiatowym, regionalnym i wojewódzkim, a także w licznych zawodach międzywojewódzkich.

Od siedmiu lat szkoła plasuje się w pierwszej trójce szkół podstawowych województwa warmińsko – mazurskiego w klasyfikacji sportowej. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie wywalczyli m.in. Mistrzostwo w Przełajowych Biegach Grunwaldzkich , zostali również finalistami Ogólnopolskich Finałów Czwartków LA, a jeden uczeń został brązowym medalistą w biegu na 300 m.

Zakup w/w sprzętu pozwoli na osiąganie dalszych sukcesów poprzez prowadzenie zajęć pozalekcyjnych oraz treningów specjalistycznych w okresie jesienno - zimowym przygotowujących uczniów do licznych zawodów sportowych, a chętnym uczniom umożliwi aktywne spędzenie wolnego czasu.

Jako szkoła o profilu sportowym chcemy zarazić zamiłowaniem do sportu jeszcze większą liczbę dzieci, czego rezultatem będzie poprawa ich stanu fizycznego. Dążymy poprzez sport do propagowania zdrowego trybu życia, dajemy dzieciom szansę na odkrywanie swoich pasji, wskazujemy sposoby spędzania czasu wolnego, chcemy być alternatywą dla komputera czy TV.

 

W zamian za sponsoring możemy zaoferować:

  • pisemne podziękowanie
  • umieszczenie logo/nazwy firmy na strojach sportowych
  • informację w mediach
  • ekspozycję logo/nazwy firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej szkoły w zakładce - „ Przyjaciel szkoły” oraz zakładce Sport

Jesteśmy otwarci na inne sposoby promocji.
Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi nam zrealizowanie zamierzonego celu sportowego i będzie wkładem w rozwój i edukację młodzieży a Wam będzie służyć w promocji wizerunku firmy

 

Dane do przelewu:
Rada Rodziców  przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu

ul. Klementowskiego 2

12-200 Pisz

 

 

Nr rachunku bankowego : 21102047530000090200912188

w tytule wpłaty proszę wpisać: na zakup sprzętu sportowego

Nareszczcie długo wyczekiwane wakacje.

      23 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. Wyrózniono ucznennice i uczniów, którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce i sporcie. Towarzyszyło temu wiele uśmiechów i radości. Pożegnano nasze koleżanki z zerówek i w tym momencie nie obyło się bez wzruszeń.

Czytaj więcej...

FESTYN SPORTOWO –REKREACYJNY

„KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

01.06.2016r  w  Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu,  odbył się Dzień Sportu. Po prezentacji osiągnięć sportowych od godziny 9.00 uczniowie przystąpili do pokonywania 10 zadań sprawnościowych. Największą zaletą festynu było to, że bez względu na wiek i umiejętności sportowe, każde dziecko mogło w niej uczestniczyć. Wszyscy uczniowie udowodnili, że wspaniale dają sobie radę z każdym zadaniem.

Czytaj więcej...

W mijającym roku szkolnym nasi uczniowie sięgnęli po zaszczytne tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych.

 

Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

została Aleksandra Skowrońska z kl. VI b.

Czytaj więcej...

W maju odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas IV – VI walczyli o tytuł Mistrza Ortografii.

 

Oto najlepsi w klasach IV:

I miejsce – Zofia Gacka kl. IV d

II miejsce – Aleksandra Nikiel kl. IV d

III miejsce – Julia Jasińska kl. IV d

Czytaj więcej...

Konkurs Matemtyczny Kangur 2017

            W czwartek 08.06.2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu matematycznego „Kangur”. Program gali został wzbogacony o występ artystyczny, który zachwycił publiczność: zatańczyła grupa 0 „Promyczki” oraz zaśpiewały Maja Bałdyga i Amelia Szyszkowska. Cieszymy się, że ponownie najwięcej wyróżnionych uczniów było z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Wielki finał Szkoły z klasą 2.0

            3 czerwca 2017 roku w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Festiwal szkoły z klasą 2.0. Szkoła Podstawowa nr 1 znalazła się w zaszczytnym gronie 18 szkół z całej Polski, które zostały zaproszone na to wydarzenie. Naszą społeczność reprezentowali: Pani Iwona Mierzejewska, nauczyciel nauczania początkowego, Joanna Zarzecka,  rodzic, autorka wizualizacji sali nr 17, Norbert Michałowski z klasy II b, Gabriela Łukasik i Kacper Rodziewicz, uczniowie klasy Vb.

Czytaj więcej...

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.