DNI CHEMICZNE W NASZEJ SZKOLE

Rozwijanie pasji naszych wychowanków to dla nas priorytet. Właśnie z tego powodu, przez dwa dni społeczność szkolna aktywnie uczestniczyła w warsztatach i pokazach chemicznych. Zajęcia łączyły naukę, pasję i dobrą zabawę. Zapraszamy do galerii fotografii.

Czytaj więcej...

21 grudnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny związany ze zbliżającymi się świętami.

 

IMG 20181221 105132 Copy

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

i zbliżającego się Nowego Roku

życzymy wszystkim dużo radości

no i oczywiście śniegu.

 

Czytaj więcej...

" XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne " - Mikołajki

 

W niedzielę 9 grudnia odbyły się w Mikołajkach " XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne ". Głównym organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "ATOS" Woźnice,

W tegorocznych biegach wzięli udział uczniowie w kategorii 2008 i młodsi na dystansie 400 m oraz jeden uczeń w kategorii 2005 – 2007 r na dystansie 1000 m.

Czytaj więcej...

     

 Akademia z okazji 40 - lecia wyboru Św. Jana Pawła II

na Stolicę Piotrową.

     

16 października 2018 roku minęła 40 rocznica wyboru Św. Jana Pawła II na papieża. Pierwszego w dziejach papiestwa papieża Słowianina. Dzień przebiegał pod hasłem ,,Promieniowanie Ojcostwa".

Czytaj więcej...

Mamy 9 laureatów

 

           Nadeszły do nas wspaniałe wieści- wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego sesja wiosenna! Aż 9 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł LAUREATA w swoich kategoriach wiekowych!

Poniżej przedstawiamy owe wyniki:

- klasy IV( 345 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Małgorzata Mazurek

- 8. miejsce- Gabriela Kozioł

- 11.miejsce- Adam Skowroński

- 14.miejsce- Karolina Filipkowska

- klasy VI ( 258 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

-1. miejsce- Tomasz Mazurek

- 10. miejsce- Oskar Kosakowski

- 11. miejsce- Joanna Konończuk

- 12. miejsce- Bartosz Kozioł

- klasy VII (368 uczestników w całym kraju)- opiekun p. Tomasz Kwaśniewski

- 11. miejsce- Aleksandra Skowrońska

- 15.miejsce- Oliwier Duchnowski

Laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

23 kwietnia nasi uczniowie z klas 1-3 oraz 4-7,  brali udział w konkursie recytatorskim "Wierszowisko", który odbył się w Piskim Domu Kultury. 
W kategorii klas 1-3 -  I miejsce zajął  Ignacy Bosak z klasy Ia, w kategorii klas IV - VI - II miejsce zajęła Amelka Szyszkowska z klasy Vc. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 27 kwietnia również w Piskim Domu Kultury. Powodzenia.

Wiosenne show w Jedynce

Z okazji pierwszego dnia wiosny w szkole odbył się pokaz uczniowskich talentów. Było wesoło, kolorowo i tanecznie. Usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, zachwycaliśmy się występami najwspanialszych solistów naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy

Dziś na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie pojawiły się listy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Mamy czym się szczycić, ponieważ jako jedyna szkoła w mieście, mamy aż 13 finalistów!

Czytaj więcej...

Matematycy na start

W czwartek 15.03.2018 r. odbył się w naszej szkole tak długo oczekiwany Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2018”. Uczniowie przez kilka miesięcy przygotowywali się do tych zawodów matematycznych na kołach zainteresowań i z zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań testowych.

Czytaj więcej...

Poniedziałki z ciekawą książką w klasie 3b

Lekcje w szkole mogą być naprawdę interesujące, a czytanie nie musi być nudne. Przekonali się o tym członkowie „Klubu pogromców nudy” z klasy 3b. Wpadli na pomysł zapraszania rodziców na wspólne czytanie ich ulubionych książek. 12 lutego, rozpoczęli akcję czytelniczą „Poniedziałki z ciekawą książką”.

Czytaj więcej...

Ku czci doktora Władysława Klementowskiego

   

        Już niebawem, 6 kwietnia 2018 r., odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika doktora Władysława Klementowskiego. W związku z tym, Szkoła Podstawowa nr 1 i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego, ogłaszają gminny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Postać doktora Władysława Klementowskiego i jego praca".

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia wirtualnej księgi pamiątkowej, poświęconej doktorowi Władysławowi Klementowskiemu. Tu każdy każdy z nas może wpisać swoje wspomnienia, podziękowania lub zamieścić zdjęcia. Pamiętajmy, że załączając zdjęcia i inne materiały nie możemy łamać praw autorskich innych osób, a zamieszczając wpisy, zdjęcia i inne materiały zgadzamy się na ich wykorzystanie przez SP 1 w Piszu i Komitet Społeczny Budowy Pomnika doktora Władysława Klementowskiego. Aby dodawać swoje wpisy, wystarczy kliknąć w różowy plusik znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.

Jeśli to możliwe, prosimy o podpisywanie dodawanych komentarzy.

 

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.