Nareszczcie długo wyczekiwane wakacje.

      23 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. Wyrózniono ucznennice i uczniów, którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce i sporcie. Towarzyszyło temu wiele uśmiechów i radości. Pożegnano nasze koleżanki z zerówek i w tym momencie nie obyło się bez wzruszeń.

Czytaj więcej...

FESTYN SPORTOWO –REKREACYJNY

„KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

01.06.2016r  w  Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu,  odbył się Dzień Sportu. Po prezentacji osiągnięć sportowych od godziny 9.00 uczniowie przystąpili do pokonywania 10 zadań sprawnościowych. Największą zaletą festynu było to, że bez względu na wiek i umiejętności sportowe, każde dziecko mogło w niej uczestniczyć. Wszyscy uczniowie udowodnili, że wspaniale dają sobie radę z każdym zadaniem.

Czytaj więcej...

W mijającym roku szkolnym nasi uczniowie sięgnęli po zaszczytne tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych.

 

Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

została Aleksandra Skowrońska z kl. VI b.

Czytaj więcej...

W maju odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas IV – VI walczyli o tytuł Mistrza Ortografii.

 

Oto najlepsi w klasach IV:

I miejsce – Zofia Gacka kl. IV d

II miejsce – Aleksandra Nikiel kl. IV d

III miejsce – Julia Jasińska kl. IV d

Czytaj więcej...

Konkurs Matemtyczny Kangur 2017

            W czwartek 08.06.2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu matematycznego „Kangur”. Program gali został wzbogacony o występ artystyczny, który zachwycił publiczność: zatańczyła grupa 0 „Promyczki” oraz zaśpiewały Maja Bałdyga i Amelia Szyszkowska. Cieszymy się, że ponownie najwięcej wyróżnionych uczniów było z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Wielki finał Szkoły z klasą 2.0

            3 czerwca 2017 roku w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Festiwal szkoły z klasą 2.0. Szkoła Podstawowa nr 1 znalazła się w zaszczytnym gronie 18 szkół z całej Polski, które zostały zaproszone na to wydarzenie. Naszą społeczność reprezentowali: Pani Iwona Mierzejewska, nauczyciel nauczania początkowego, Joanna Zarzecka,  rodzic, autorka wizualizacji sali nr 17, Norbert Michałowski z klasy II b, Gabriela Łukasik i Kacper Rodziewicz, uczniowie klasy Vb.

Czytaj więcej...

Czas na podsumowania - Szkoła z klasą 2.0

 

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie programu „Szkoła z klasą 2.0”.  W ramach jego realizacji, na początku roku szkolnego 2016/2017 zapytaliśmy Was, co chcielibyście zmienić w naszej szkole, aby uczyło się Wam lepiej. Wszystkie głosy przeanalizowaliśmy i zaplanowaliśmy szereg działań, mających na celu poprawę jakości nauczania/uczenia się w Szkole Podstawowej nr 1. Wiele z nich już zrealizowaliśmy, kilka jest w fazie przygotowań.

 

Czytaj więcej...

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.