Wizualizacja sali nr 17 według uczniów SP 1 w Piszu

Czy można zaprojektować salę marzeń do zajęć dodatkowych. Okazuje się, że tak. Uczniowie naszej szkoły dowiedli tego, wzięli z powodzeniem udział w konkursie pt. „Moja wymarzona sala nr 17”. Wszyscy wiemy, że czeka ją gruntowna metamorfoza, bo jej obecny stan nie daje możliwości komfortowej nauki, dlatego tak ważne są propozycje uczniów.

Pierwszego dnia wiosny zorganizowaliśmy plebiscyt uczniowski na najciekawszą pracę plastyczno-informatyczną, plastyczno-techniczną i makietę sali nr 17. Społeczność uczniowska wyraziła swoją opinię na temat 20 prac plastycznych i 17 makiet, które zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za tak liczny udział w plebiscycie, a tym samym za wsparcie naszego projektu związanego z modernizacją sali nr 17. Cieszymy się, że na prace plastyczne oddano łącznie 515 głosów, a makiety 297.

Poniżej link do prezentacji.

https://docs.google.com/presentation/d/1J2GacZ2HsfgAb_M4OdSLBmso6JrDVP5JOVQdff6DeKc/present#slide=id.p

 

Oto wyniki plebiscytu uczniowskiego na najciekawszą pracę plastyczną „Moja wymarzona sala nr 17”:

kategoria klasy I-III

I miejsce - Nataniel Pałdyna, kl.2b

II miejsce – Sandra Janicka, kl.2b

III miejsce – Zuzanna Rodziewicz, kl.2c

kategoria klasy IV-VI

I miejsce – Justyna Borawska, kl.4d

II miejsce – Natalia Glazer, kl.6b

III miejsce – Wiktor Czartoryski, kl.4d

Wyniki plebiscytu uczniowskiego na najciekawszą makietę sali nr 17 wykonane przez uczniów klas IV-VI :

I miejsce – Zofia Gacka, kl.4d

II miejsce – Julita Grajko, kl.6a

III miejsce – Sandra Daniłowska, kl.6d

Zapraszamy wszystkich do galerii prac naszych uczniów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za kreatynę pomysły! Teraz trzymamy kciuki za pomyślny remont sali nr 17.

Zespół Nauczycieli 2.0

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.