PIERNIKOWY TŁUSTY CZWARTEK

W naszej szkole odbył się kolejny ,,Tłusty Czwartek” jako tradycyjne pożegnanie karnawału. 2200 zł zebrali członkowie ,,Małego Wolontariatu św. Stanisława Kostki ” pod kierunkiem Pani Jolanty Roszczypały podczas piątej już imprezy charytatywnej w Tłusty Czwartek 27 lutego. Zebrane pieniądze wesprą misję katolicką w Djouth w Kamerunie.

Tradycyjnie już rodzice, dzieci i nauczyciele stanęli na wysokości zadania, przygotowując kolorowe kramy ze słodkościami. Nie zabrakło oczywiście pierników, bo w tym roku, w związku z 90 - leciem istnienia Szkoły imienia Mikołaja Kopernika, Tłusty Czwartek został nazwany piernikowym. Wszyscy chodzili uśmiechnięci i kupowali ulubione przysmaki. Każdemu zależało na tym by wspomóc szlachetny cel.

Wszystkim uczestnikom akcji składamy serdeczne podziękowania w imieniu obdarowanych.

synergia on

Edukacja inspiracja logo