PIERNIKOWY TŁUSTY CZWARTEK

W naszej szkole odbył się kolejny ,,Tłusty Czwartek” jako tradycyjne pożegnanie karnawału. 2200 zł zebrali członkowie ,,Małego Wolontariatu św. Stanisława Kostki ” pod kierunkiem Pani Jolanty Roszczypały podczas piątej już imprezy charytatywnej w Tłusty Czwartek 27 lutego. Zebrane pieniądze wesprą misję katolicką w Djouth w Kamerunie.

Tradycyjnie już rodzice, dzieci i nauczyciele stanęli na wysokości zadania, przygotowując kolorowe kramy ze słodkościami. Nie zabrakło oczywiście pierników, bo w tym roku, w związku z 90 - leciem istnienia Szkoły imienia Mikołaja Kopernika, Tłusty Czwartek został nazwany piernikowym. Wszyscy chodzili uśmiechnięci i kupowali ulubione przysmaki. Każdemu zależało na tym by wspomóc szlachetny cel.

Wszystkim uczestnikom akcji składamy serdeczne podziękowania w imieniu obdarowanych.

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.