DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ? 

Wejdź do menu SPORT

Szanowni Państwo!

     

Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu zawraca się z gorącą prośbą do firm i przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe w formie darowizny na zakup sprzętu sportowego a w szczególności lekkoatletycznych butów biegowych (kolców), bloków startowych, koszulek i spodni dla biegaczy.

 W związku z trudną sytuacją finansową szkół nie możemy zapewnić naszym uczniom odpowiedniego sprzętu na treningach, zajęciach pozalekcyjnych oraz  podczas reprezentowania szkoły na zawodach.

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły zdobywają czołowe miejsca w zawodach na szczeblu powiatowym, regionalnym i wojewódzkim, a także w licznych zawodach międzywojewódzkich.

Od siedmiu lat szkoła plasuje się w pierwszej trójce szkół podstawowych województwa warmińsko – mazurskiego w klasyfikacji sportowej. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie wywalczyli m.in. Mistrzostwo w Przełajowych Biegach Grunwaldzkich , zostali również finalistami Ogólnopolskich Finałów Czwartków LA, a jeden uczeń został brązowym medalistą w biegu na 300 m.

Zakup w/w sprzętu pozwoli na osiąganie dalszych sukcesów poprzez prowadzenie zajęć pozalekcyjnych oraz treningów specjalistycznych w okresie jesienno - zimowym przygotowujących uczniów do licznych zawodów sportowych, a chętnym uczniom umożliwi aktywne spędzenie wolnego czasu.

Jako szkoła o profilu sportowym chcemy zarazić zamiłowaniem do sportu jeszcze większą liczbę dzieci, czego rezultatem będzie poprawa ich stanu fizycznego. Dążymy poprzez sport do propagowania zdrowego trybu życia, dajemy dzieciom szansę na odkrywanie swoich pasji, wskazujemy sposoby spędzania czasu wolnego, chcemy być alternatywą dla komputera czy TV.

 

W zamian za sponsoring możemy zaoferować:

  • pisemne podziękowanie
  • umieszczenie logo/nazwy firmy na strojach sportowych
  • informację w mediach
  • ekspozycję logo/nazwy firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej szkoły w zakładce - „ Przyjaciel szkoły” oraz zakładce Sport

Jesteśmy otwarci na inne sposoby promocji.
Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi nam zrealizowanie zamierzonego celu sportowego i będzie wkładem w rozwój i edukację młodzieży a Wam będzie służyć w promocji wizerunku firmy

 

Dane do przelewu:
Rada Rodziców  przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu

ul. Klementowskiego 2

12-200 Pisz

 

 

Nr rachunku bankowego : 21102047530000090200912188

w tytule wpłaty proszę wpisać: na zakup sprzętu sportowego

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.