Poniedziałki z ciekawą książką w klasie 3b

Lekcje w szkole mogą być naprawdę interesujące, a czytanie nie musi być nudne. Przekonali się o tym członkowie „Klubu pogromców nudy” z klasy 3b. Wpadli na pomysł zapraszania rodziców na wspólne czytanie ich ulubionych książek. 12 lutego, rozpoczęli akcję czytelniczą „Poniedziałki z ciekawą książką”.

Rozwijają swoje zainteresowania czytelnicze i zbierają w ten sposób pomysły na księgozbiór do swojej klasowej biblioteki.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wspaniałe rekomendacje czytelnicze p. Justynie Kaczmarczyk, p. Magdalenie Sokołowskiej, p. Mai Smolińskiej, p. Agnieszce Wilk, p. Monice Janickiej, p. Agnieszce Klimek, p. Milenie Sienickiej, p. Ewelinie Nyczce i p. Anecie Karwowskiej.

Oto polecane tytuły, które na pewno znajdą się w naszym księgozbiorze:

1. „Kto pokocha Psotkę” Holly Webb
  2. „Był sobie pies” W. Bruce Cameron