Targi 2.0

Praca w ogólnopolskim programie Szkoła z klasą 2.0 rozkręca się na dobre. Za nami Targi 2.0 w SP 1 w Piszu pod hasłem: „Czytamy i odkrywamy, bo na TIK dobrze się znamy”. Podczas tego ogólnoszkolnego wydarzenia dziesięć zespołów uczniowskich wymieniło się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas realizacji ścieżek edukacyjnych w trakcie pierwszego semestru.

Uczniowie z grupy „0” Króliczki i z klas I b, II a, II c, III c, III d, V c, VI a, VI b, VI c wzięli również na warsztat zasady Kodeksu 2.0. Na stoiskach eksperckich prym wiodły odwrócone lekcje. Nie zabrakło też projektów edukacyjnych, uczniowskiego forum naukowego i ścieżki uczymy innych. Uczniowie przygotowali dla zwiedzających ciekawe prezentacje multimedialne, filmy edukacyjne, galerie zdjęć dokumentujące ich poczynania w programie i ulotki z przydatnymi linkami do zasobów edukacyjnych. Przeprowadzili dla swoich kolegów i koleżanek ćwiczenia interaktywne, quizy, gry edukacyjne, zadania i doświadczenia przyrodnicze. Targi to świetna sposobność na promocję czytania. Zaproszeni goście wzięli udział w plebiscycie na najpopularniejszą lekturę w SP 1 w Piszu kategorii klas I-III i IV-VI. Cieszymy się, że Targi 2.0 przypadły do gustu zarówno organizatorom, jaki i uczestnikom.

Iwona Mierzejewska

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.