I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MIKOŁAJEM

Uczniowie klasy IIIa sprawili dzieciom z Kamerunu wielką radość. W grudniu z pomocą rodziców i swojej wychowawczyni p. E. Rogowskiej zebrali: przybory szkolne, zabawki i przytulanki. W rezultacie powstała paczka ważąca 9,74 kg.

Dowodem na to, że dotarła do adresatów niech bedą fotografie i e-mail z podziękowaniami od siostry zakonnej, która zajmuje się tam dzieciakami.

"Kochana Pani Elżbieto, pragne z calego serca podziekowac Pani i calej klasie za te paczke, ktora w koncu dotarlado nas, bardzo byla "utrudzona" podroza, ale sie   opolacilo. Pojechalam do sierocinca, w ktorym przebywaja chore dzieci na AIDS, ich rodzice poumerali, dziecmi opiekuje sie sierociniec pod nazwa Miejsce Nadziei imienia Jana Pawla IIPoslalam kilka zdjec, tutaj robienie zdjec biedzie jest nieco delikatne, zrobilam kilkanascie reszte dosle.Mysle, ze to bardzo wazne dla dzieciakow, dlatego powoli przesle reszte. Odwiedzily mnie tez przedszkolaki z wychowawcami,ale ta grupa niejest az w takiej potrzebie jak te chore dzieci, ktorych przyszlosc nie jest tak kolorowa, one byly zachwyconei nie mialy swojej zabawki czy kolorowych kredek tylko dla siebie, byly szczesliwe. Powracajac do przedszkolakow im tez dalam olowki i slodycze, ktore przeslala mi moja rodzina,  a takze pilki i kilka innych drobiazgow.    Kazdego dnia spotykam dzieci, niektorym  oplacam szkole i korepetycje dla bidnych, ktore nie poradzily sobie.Bede na dzis konczyc, internet mi sie konczy sciskam serdecznie calusy dla wspanialych dzieciakow"

 

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.