Szkolne Koło Wolontariatu

W naszej szkole w dniach od 26 do 31 marca został zorganizowany kiermasz wielka­nocny. Pieczę nad akcją objął Szkolny Wolontariat. Do przygotowania kiermaszu włączyli się nauczyciele, rodzice i uczniowie. Dzięki wspólnym wysiłkom zebrano 736,27zł. i przygotowano Szlachetną Paczkę dla Michała i zakupiono pomoce nauko­we do zajęć z Wychowania do życia w rodzinie.

Konkursy z lekcji religii w szkole:

1. plastyczny konkurs diecezjalny - ,,Caritas w oczach dziecka” - podziękowanie dla szkoły (październik 2014)

2. plastyczny konkurs powiatowy - ,,Ewangelia Św. Jana” - 1 miejsce dla Aleksandry Skowrońskiej z klasy czwartej (marzec 2015)

3. powiatowy konkurs wiedzy biblijnej z Ewangelii Św. Jana- zakwalifikowały się cztery osoby: Olivier Duchnowski, Laura Poźniak, Aleksandra Długosz, Maja Sawicka

Ośmiu Wspaniałych

Konkurs ogólnopolski na szczeblu powiatowym pt. ,,Ośmiu Wspaniałych" w kategorii ,,Ósemeczka". Laureatką została Amelia Zalewska z klasy szóstej. Oceniano bezinteresowną działalność osób działających w wolontariacie i laureatka jest tylko z SP nr 1. W konkursie z naszej szkoły wzięły udział następujące osoby: Natalia Narewska, Amelia Zalewska, Paulina Kiełczewska, Amelia Krześniewska. Konkurs odbył się w marcu 2015 r.

Jolanta Roszczypała

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z imprez: