Wierszowisko w SP1

05 maja 2015 w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs recytatorski pt. "Wierszowisko". Udział wzięło 38 uczniów naszej szkoły. Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności recytatorskich, rozwijanie zainteresowań poezją oraz zachęcanie do publicznych wystąpień.

Wyniki konkursu:

Klasy I – III

1 miejsce - Stanisław Górski kl.II a, Amelia Szyszkowska kl.II c, Oskar Kosakowski III a
2 miejsce - Oliwia Szymanowska kl. II a, Franciszek Wierzbowski kl. I b, Tobiasz Samul kl. II a, Pola Szymańska kl. III a, Julia Stanulewicz kl. III b
3 miejsce - Amelia Kuczyńska kl. I b, Tola Iłowiecka kl. I d, Gracjan Maciak kl. I e

Klasy IV – VI

1 miejsce - Amelia Zalewska kl. VI b, Aleksandra Skowrońska kl. IV b
Uczniowie, którzy zajęli I miejsce, biorą udział w Miejsko - Gminnym Konkursie Recytatorskim 08 maja w Piskim Domu Kultury. Laureaci I, II, III miejsc otrzymają dyplomy i słodki upominek.

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy.

L. Augustyńska