Pomagajmy i Uczmy Jak Pomagać

Zapraszamy mieszkańców Pisza i okolic

na Charytatywny Maraton

W dniu 17 stycznia 2016 r. (niedziela) od godz. 15:00 w dużej sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Wstęp na maraton to symboliczna cegiełka dorośli 20 zł, dzieci 10 zł. W czasie imprezy odbędą się licytacje ciekawych i oryginalnych przedmiotów.

Pakiety rodzinne

Dwie osoby dorosłe + dziecko (powyżej 10 roku życia) - dziecko wchodzi za darmo.
osoba dorosła + dziecko (powyżej 10 roku życia)  - dziecko 5zł - kolejne dziecko za darmo.

W łączniku i korytarzach szkoły będą ustawione stoiska fryzjerskie i kosmetyczne, masaże, kawiarenka, dietetyk, rękodzieło, itp. Całkowity dochód z cegiełek, aukcji i stoisk będzie przekazany na rehabilitację i leczenie naszych uczennic Alicji Nowakowskiej oraz Mai Szczech.

Przybądźcie jak najliczniej, ponieważ postanowiliśmy rzucić wyzwanie naszym miejscowym radnym, politykom i przedsiębiorcom, którzy za każdą osobę, która przyjdzie na maraton zapłacą złotówkę - każdy osobno!.

Marta M.