Święto Seniorów

Dnia 22 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w grupie „zerówkowej” – „Żabki” odbyło się święto Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Dzieci z grupy przedstawiły część artystyczną przygotowaną pod okiem wychowawczyni Sylwii Kalinowskiej. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Babcie i dziadkowie byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łezkę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Mimo, iż na zewnątrz panował mróz, w tym dniu w naszych sercach było bardzo gorąco.

Sylwia Kalinowska

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.