Filtr
 • 28 lutego rozstrzygnęliśmy konkurs na najlepszy i najstaranniej wykonany rebus literacki. Nagrody zdobyli: 
  I miejsce - Maja Iłowiecka kl.IVc
  II miejsce - Julia Jasińska kl.Vd, Natalia Paprota kl.Vd
  III miejsce - Gabrysia Kozioł kl.IVc, Kacper Markowski kl.IVd
  wyróżnienie: Amelia Klimek kl.Vc, Maja Bałdyga kl.Vc
  Zachęcamy Was do rozwiązania rebusów. Ukryte są w nich tytuły książek.
  Zwycięzcom gratulujemy!!!

 • W teatrze

  W ramach współpracy biblioteki szkolnej i Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu, 9 lutego odbyło się przedstawienie teatrzyku kukielkowego pt. "Mrówka i konik polny" Wandy Dobaczewskiej dla uczniów klas pierwszych.

 • TŁUSTY CZWARTEK W SP1 08.02.2018 r.

  Jak co roku w naszej szkole uczniowie, rodzice i nauczyciele przygotowali stoiska z pączkami, faworkami, ciasteczkami i innymi smakołykami. Świetnie się bawiliśmy, objadaliśmy i pieniążki zbieraliśmy.

 • Wizualizacja sali nr 17 według uczniów SP 1 w Piszu

  Czy można zaprojektować salę marzeń do zajęć dodatkowych. Okazuje się, że tak. Uczniowie naszej szkoły dowiedli tego, wzięli z powodzeniem udział w konkursie pt. „Moja wymarzona sala nr 17”. Wszyscy wiemy, że czeka ją gruntowna metamorfoza, bo jej obecny stan nie daje możliwości komfortowej nauki, dlatego tak ważne są propozycje uczniów.

  Pierwszego dnia wiosny zorganizowaliśmy plebiscyt uczniowski na najciekawszą pracę plastyczno-informatyczną, plastyczno-techniczną i makietę sali nr 17. Społeczność uczniowska wyraziła swoją opinię na temat 20 prac plastycznych i 17 makiet, które zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie.

 • Dzień otwarty w SP1

   

  W poniedziałek 13 marca gościliśmy u nas dzieciaki z zerówek. Niewykluczone, że w przyszłości część z nich będzie kontynuowała naukę w nasze szkole. Nasi mali goście bawili się doskonale, zdobywając kolejne sprawności, biorąc udział w grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich.

 • Moja wymarzona sala nr 17

   

  Z wielką radością przedstawiamy projekt "sali marzeń", czyli pracowni nr 17, który wykonała pani Joanna Zarzecka. Mamy nadzieję, że przy wsparciu sponsorów, Rodziców i organu prowadzącego, uda się go zrealizować. Liczymy na Państwa zainteresowanie i pomoc.

 • Drodzy Rodzice

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu

  zaprasza dzieci do klas pierwszych.

  zapisy w sekretariacie szkoły

  sekretariat pracuje w godzinach od 730 do 1530

  Telefon -  87 423 25 22

  Zapraszamy serdecznie!

   

 • Charytatywny ,,Tłusty Czwartek” w naszej szkole

   

  Po raz ósmy 23 lutego cała społeczność szkoły wzięła udział w przygotowaniach do ,,tłustego czwartku”. Klasy wraz z wychowawcami przygotowali stoiska pełne smakołyków. Uczniowie byli w swoim żywiole, sprzedawali, liczyli i zajadali się słodkościami. Rodzice włączyli się całym sercem. Nie zabrakło pączków aby tradycjom stało się zadość.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.