Filtr
 •  

  Zapraszamy

  Jak co roku w naszej szkole z okazji

  Dnia Dziecka i Dnia Sportu

  organizujemy

  Festyn Sportowo Rekreacyjny

  pod hasłem

  Kto Się Rusza Całe Życie Ten Się Czuje Znakomicie”

 • Czas na podsumowania - Szkoła z klasą 2.0

   

  Wielkimi krokami zbliża się zakończenie programu „Szkoła z klasą 2.0”.  W ramach jego realizacji, na początku roku szkolnego 2016/2017 zapytaliśmy Was, co chcielibyście zmienić w naszej szkole, aby uczyło się Wam lepiej. Wszystkie głosy przeanalizowaliśmy i zaplanowaliśmy szereg działań, mających na celu poprawę jakości nauczania/uczenia się w Szkole Podstawowej nr 1. Wiele z nich już zrealizowaliśmy, kilka jest w fazie przygotowań.

   

 • Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sportu

  wielki festyn sportowo - rekreacyjny

  Hasło przewodnie to: "Kto się rusza całe życie ten się czuje znakomicie"

  kliknij a dowiesz się więcej

   

   

 • Najmłodsi miłośnicy poezji

  07 kwietnia 2016 w bibliotece szkolnej odbył sie konkurs recytatorski pt. " Lubimy wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań recytatorskich oraz propagowanie czytelnictwa. Wzięło w nim udział 33 uczniów z klas 1 -3. Komisja w składzie : Ewa Obiedzińska - Werra oraz Edyta Jamroga przyznały następujące miejsca:

 • Od 25 kwietnia do 25 maja trwał konkurs plastyczny pt: ,,Działalność misyjna w Kościele".Na etapie szkolnym przedział wiekwski kl. III, Pola Szymańskaowy klasy I - III wygrali: Maja Karpińska kl. II , Julia Jasińska kl. II , Justyna Borawska kl. II, Zuzanna Czeronko kl. II , Szymon Stypułkowski kl. III.

 • Festiwalowo i projektowo

  Podczas Festiwalu Nauki 2.0, który odbył się 21 maja 2015 roku, działo się naprawdę wiele. Oprócz prezentacji ścieżki edukacyjnej: uczymy innych, można było podziwiać dokonania uczniów w ramach realizacji aż dziewięciu projektów edukacyjnych.

 • Rajd rowerowy Pisz - Szast - Pisz

  1. Zbiórka 23 maja 2015r. (sobota) godz. 9.00 na polanie leśnej.

  - sprawdzenie obecności

  - przypomnienie regulaminu

  - podział uczestników na grupy i przydział opiekunów

  2. Rajd na trasie Pisz – Szast ok. 8 km

  - pogadanki ekologiczne

  - podziwianie przyrody

  -wejście na wieżę widokową

  -zwiedzanie miejscowej nekropolii

 • W świecie bajek

  W dniach 12-13 maja w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pt.: „W świecie bajek”, rozwiązywały zagadki oraz rebusy związane z książkami i z biblioteką.

 • Sejm Polski dnia 5 grudnia 2014 roku ogłosił rok 2015 Rokiem Św. Papieża Jana Pawła II.  Wzwiązku z tym faktem przygotowano akademię w szkole i występy w Kościele Św. Józefa w Piszu. Wolontariusze i inni uczniowie wybrani przez opiekuna, panią Jolantę Roszczypałę przygotowywali się do występów.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.