Filtr
 • Dzień otwarty w SP1

   

  W poniedziałek 13 marca gościliśmy u nas dzieciaki z zerówek. Niewykluczone, że w przyszłości część z nich będzie kontynuowała naukę w nasze szkole. Nasi mali goście bawili się doskonale, zdobywając kolejne sprawności, biorąc udział w grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich.

 • Moja wymarzona sala nr 17

   

  Z wielką radością przedstawiamy projekt "sali marzeń", czyli pracowni nr 17, który wykonała pani Joanna Zarzecka. Mamy nadzieję, że przy wsparciu sponsorów, Rodziców i organu prowadzącego, uda się go zrealizować. Liczymy na Państwa zainteresowanie i pomoc.

 • Drodzy Rodzice

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu

  zaprasza dzieci do klas pierwszych.

  zapisy w sekretariacie szkoły

  sekretariat pracuje w godzinach od 730 do 1530

  Telefon -  87 423 25 22

  Zapraszamy serdecznie!

   

 • Charytatywny ,,Tłusty Czwartek” w naszej szkole

   

  Po raz ósmy 23 lutego cała społeczność szkoły wzięła udział w przygotowaniach do ,,tłustego czwartku”. Klasy wraz z wychowawcami przygotowali stoiska pełne smakołyków. Uczniowie byli w swoim żywiole, sprzedawali, liczyli i zajadali się słodkościami. Rodzice włączyli się całym sercem. Nie zabrakło pączków aby tradycjom stało się zadość.

 • Gminny Turniej BRD 2015

  27 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminnne Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Czteroosobowe drużyny rozwiązywały test składający się z 25 pytań. Nasi reprezentanci to: Julia Kamińska, Amelia Krześniewska, Adrian Kurpiewski i Kacper Kwiatkowski, który uzyskał najwięcej punktów z testu - 17. Do kolejnego etapu przeszli uczniowie z Gminnego Zespołu Szkół w Piszu.

  Wyniki końcowe.

  II miejsce egzekwo - SP 1 Pisz i SP Trzonki

  III miejsce - SP nr 2 w Piszu

  IV miejsce - SP Kocioł Duży

  V miejsce egzekwo- SP Liski i SP Jeże

 • PIERNIKOWY TŁUSTY CZWARTEK

  W naszej szkole odbył się kolejny ,,Tłusty Czwartek” jako tradycyjne pożegnanie karnawału. 2200 zł zebrali członkowie ,,Małego Wolontariatu św. Stanisława Kostki ” pod kierunkiem Pani Jolanty Roszczypały podczas piątej już imprezy charytatywnej w Tłusty Czwartek 27 lutego. Zebrane pieniądze wesprą misję katolicką w Djouth w Kamerunie.

 • NOWA REKRUTACJA !!!

  DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I DO KLASY 1

  NA ROK SZKOLNY 2014/2015

  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W PISZU

  Dnia 28 lutego 2014 r. na stronie www.sp1pisz.bip.hi.pl zamieszczone zostały informacje dotyczące rekrutacji dziecido oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w związku ze zmianą ustawy o systemie oświaty (Dz.U. z 2014 r., poz.7)w roku szkolnym 2014/2015. W tym kryteria przyjęć, terminy postępowania rekrutacyjnego, wymagane dokumenty, terminy składania dokumentów oraz sposób przeliczania punktów.

  • Spotkaniez rodzicami kandydatów do oddziałów przedszkolnychodbędzie się 13 marca 2014 r. (czwartek)o godz. 16.00w sali gimnastycznej w małym budynku szkoły przy ul. Dworcowej 7
  • Spotkaniez rodzicami kandydatów do klas pierwszychodbędzie się 13 marca 2014 r. (czwartek)o godz. 17:30w sali gimnastycznej w małym budynku szkoły przy ul. Dworcowej 7

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.