FESTYN SPORTOWO –REKREACYJNY

„KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

01.06.2016r  w  Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu,  odbył się Dzień Sportu. Po prezentacji osiągnięć sportowych od godziny 9.00 uczniowie przystąpili do pokonywania 10 zadań sprawnościowych. Największą zaletą festynu było to, że bez względu na wiek i umiejętności sportowe, każde dziecko mogło w niej uczestniczyć. Wszyscy uczniowie udowodnili, że wspaniale dają sobie radę z każdym zadaniem.

Aktywnie spędzili czas rodzice i nauczyciele biorąc udział w rywalizacji z uczniami o tytuł „Drużyny Roku”. Wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami.

Dodatkową atrakcją był program Straży Pożarnej „Kręci Mnie Bezpieczeństwo” uczniowie mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy ćwicząc na fantomach, wejścia do samochodu gaśniczego, przymierzyć strój strażacki, i operować prądami wody- gaśnicą.

Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko „Domowe Specjały” przygotowane przez rodziców i dzieci oraz nauczycieli, a także kiełbaski z grilla .

Oprawę artystyczną zapewniły uczennice z klasy II c, II f, III b, IV c, IV a, V b pod kierunkiem pani Marleny Rybki – Kuczyńskiej i Aliny Skrodzkiej

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do zorganizowania Festynu Sportowo – Rekreacyjnego, a przede wszystkim sponsorom imprezy:

LISTA SPONSORÓW:

1. Pan Jarosław Dzwonkowski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „CYTRUS 2” w Piszu ul. Adama Mickiewicza 39 a
  2. Pani dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej Aneta Karwowska
  3. Pani Beata Czarnecka „CZARBET” P.P.H.U. Sieć sklepów mięsnych  w Piszu ul. Wołodyjowskiego 17a lok. 42
  4. Pan Tadeusz Rafałowski Generalny Dystrybutor Wędlin, Mięsa i Drobiu Świeżego „DANTEX” w Piszu ul. Mickiewicza 39 A
  5. Pan Jerzy Stomski Hurtownia Mięsa i Wędlin w  Piszu ul. Mazurska 3
  6. PAKROM - ul. Suwalska 25, Giżycko