Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej „2”


Dziewczęta  i chłopcy  Mistrzami Powiatu !

16.02.2018 r. na sali w naszej szkole  w  kategorii dziewcząt oprócz naszej reprezentacji stawiły się drużyny z SP4 Pisz i SP Hejdyk. Dziewczynki pewnie wygrały dwa mecze kończąc bez straty seta.

Wyniki w kategorii dziewcząt:
SP1 Pisz 2:0 SP Hejdyk
W setach punkty (24:5), 25:4)

SP1 Pisz 2:0 SP4 Pisz
W setach punkty (25:4), (25:20)

Drużyna dziewcząt:

  1. Jaszczur Amelia
  2. Stępień Aleksandra
  3. Biedrzycka Paulina
  4. Skrodzka Aleksandra
  5. Kowalewska Weronika
  6. Kaczmarczyk Nikola 

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, które pięknie zagrały i równie pięknie wyglądały na boisku w nowych strojach od sponsora.

 

Chłopcy nie mieli możliwości zagrania żadnego meczu ponieważ drużyny z powiatu nie wzięły udziału w zawodach i tym sposobem wygrali walkowerem.

Drużyna chłopców:

  1. Miłosz Kosakowski,
  2. Damian Bogdański,
  3. Leon Chrostowski,
  4. Dawid Paulin,
  5. Malinowski Adrian,

AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ „2” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

16.03.2018 r. w naszej szkole odbyły się „Mistrzostwa Rejonu V Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej „2”osobowej Dziewcząt i Chłopców”. W zawodach wystartowały trzy drużyny w kategorii dziewcząt: SP 1 Pisz , SP 4 Pisz, SP Pasym i dwie drużyny w kategorii chłopców: SP 1 Pisz oraz SP Szczytno. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Wyniki meczów dziewcząt:

SP 1 Pisz – SP Pasym 2 : 0

SP 4 Pisz – SP Pasym 2 : 0

SP 1 Pisz – SP 4 Pisz 2 : 0

Wynik meczu chłopców:

SP 1 Pisz – SP Szczytno 2 : 0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I m-ce - SP 1 w Piszu

II m-ce - SP 4 w Piszu

III m-ce - SP Pasym

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I m-ce -  SP 1 Pisz

II m-ce - SP Szczytno

Po dwie drużyny zakwalifikowały się do Półfinału Mistrzostw Województwa, który odbędzie się 16 kwietnia w Piszu.

Skład drużyn z naszej szkoły:

Dziewczęta podopieczne Ryty Kowalskiej:

Amelia Jaszczur, Aleksandra Stępień, Paulina Biedrzycka, Aleksandra Skrodzka, Weronika Kowalewska, Nikola Kaczmarczyk.

Chłopcy podopieczni Cezarego Misierewicza:

Bogdański Damian, Miłosz Kosakowski, Leon Chrostowski, Dawid Paulin, Malinowski Adrian, Bartosz Szczubełek.

 

Awans do Mistrzostw Województwa

w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych

07.04.2018 r. w Rucianem Nidzie zawodnicy reprezentowali naszą szkołę w kategorii klas IV i klas V w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na starcie w kategorii klas IV i V stanęły drużyny z: SP1 Pisz, SP4 Pisz, SP 2 Pisz, SP Ruciane Nida, SP Orzysz, SP Ukta, SP Liski i SP Biała Piska. 

Obie drużyny z naszej szkoły uplasowały się na I miejscu.

Sztafeta kl. IV /rocznik 2007 i młodsi/

skład:

1 Synowiec Klaudia               kl. V c
2 Jaszczur Amelia                 kl. IV d
3 Pyczkowska Oliwia            kl. II b
4 Kłos Klaudia                       kl. IV d
5 Skrodzka Aleksandra          kl. IV d
6 Klisiatys Zuzanna               kl. V b

1 Kosakowski Miłosz            kl. IV d
2 Malinowski Adrian                        kl. IV d
3 Pyczkowski Kacper            kl. IV d
4 Paulin Dawid                      kl. IV d
5 Korzep Oliwier                   kl. V b
6 Maciejczyk Aleksander      kl. IV d

Sztafeta klas V /rocznik 2006 i młodsi/

skład:

1 Klimowicz Natalia             kl. V c
2 Wachowska Paulina           kl. V b
3 Kłok Zuzanna                     kl. V b
4 Synowiec Klaudia               kl. V c
5 Jaszczur Amelia                 kl. IV d
6 Stępień Aleksandra                        kl. IV d

1 Błażyński Damian              kl. V b
2 Zaczkowski Damian           kl. V b
3 Gołębiowski Jakub             kl. V b
4 Siwik Justin                        kl. V b
5 Górski Stanisław                kl. V b

Gratulacje i powodzenia na Mistrzostwach Województwa !!!

Mistrzostwa Rejonu V w Halowej Piłce Nożnej
 
19 grudnia dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły II miejsce  i  awans do Półfinału Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej. Pierwsze miejsce zdobyły  zawodniczki z Pasymia a trzecie miejsce drużyna z Kotła.
Skład drużyny: 
  1. Alicja Chocha 
  2. Zuzanna Czeronko 
  3. Zuzanna Kulikowska 
  4. Karolina Filipkowska 
  5. Alicja Filipowicz 
  6. Oliwia Pyczkowska 
  7. Julia Wasilewska
  8. Inez Wójtowicz
  9. Julita Lichocka
  10. Alicja Zyśk

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

24.10.2017 Nowe Miasto Lubawskie


Skład sztafety dziewcząt -  brązowych medalistek:
Gutowska Amelia, Synowiec Klaudia, Banach Joanna, Wachowska Paulina, Wójtowicz Inez, Klimowicz Natalia, Karwowska Aneta, Kłos Klaudia, Jaszczur Amelia, Ruszczyk Paulina, Skrodzka Aleksandra.

Skład sztafety chłopców - złotych medalistów: 
Oskar Kosakowski, Miłosz Kosakowski, Adrian Malinowski, Damian Błażyński, Damian Zaczkowski, Bolesław Nesterowicz, Stanisław Górski, Dawid Paulin, Oliwier Korzep, Leon Chrostowski, Michał Siej

 

I Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Pisz w „Piłkarzyki”. 
I miejsce w kat. klas  IV
II miejsce  w kat. klas V, VI i VII
Organizatorem Mistrzostw był M-GOSiR Pisz

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.