MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

24.10.2017 Nowe Miasto Lubawskie


Skład sztafety dziewcząt -  brązowych medalistek:
Gutowska Amelia, Synowiec Klaudia, Banach Joanna, Wachowska Paulina, Wójtowicz Inez, Klimowicz Natalia, Karwowska Aneta, Kłos Klaudia, Jaszczur Amelia, Ruszczyk Paulina, Skrodzka Aleksandra.

Skład sztafety chłopców - złotych medalistów: 
Oskar Kosakowski, Miłosz Kosakowski, Adrian Malinowski, Damian Błażyński, Damian Zaczkowski, Bolesław Nesterowicz, Stanisław Górski, Dawid Paulin, Oliwier Korzep, Leon Chrostowski, Michał Siej

 

View the embedded image gallery online at:
http://sp1.pisz.pl/index.php/sport-w-sp-1#sigFreeIde1853b6ece

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Bardzo dobry występ zanotowali chłopcy zajmując I miejsce oraz dziewczęta, które przez 7 zmian prowadziły. Pomimo zaciętej walki uplasowały się na II  miejscu za drużyną z Giżycka. W rezultacie obie nasze drużyny  awansowały do Finału Mistrzostw Województwa, które odbędą się - 24 października w Nowym Mieście Lubawskim.

View the embedded image gallery online at:
http://sp1.pisz.pl/index.php/sport-w-sp-1#sigFreeId33aa4357d3


Sztafeta dziewcząt:
1 Amelia Gutowska 
2 Amelia Jaszczur 
3 Klaudia Synowiec 
4 Inez Wójtowicz 
5 Joanna Banach 
6 Natalia Klimowicz 
7 Zuzanna Czerwonko 
8 Paulina Wachowska 
9 Zuzanna Klisiatys 
10 Klaudia Kłos 
Aneta Karwowska
Aleksandra Skrodzka
Sztafeta chłopców: 
1 Oskar Kosakowski 
2 Miłosz Kosakowski 
3 Damian Błażyński 
4 Adrian Malinowski 
5 Kacper Pyczkowski 
6 Bolesław Nesterowicz 
7 Damian Zaczkowski 
8 Dawid Paulin 
9 Oliwier Korzep 
10 Leon Chrostowski 
Stanisław Górski

                                       Ryta Kowalska

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych 07.10.2017 Ruciane Nida 

Reprezentacja szkoły w kategorii kl IV i młodsi

Amelia Jaszczur, Klaudia Synowie, Klaudia Kłos, Zuzanna Klisiatys, Aleksandra Skrodzka, Aleksandra Stępień, Julita Lichocka.
Miłosz Kosakowski, Leon Chrostowski, Oliwier Korzep, Kacper Pyczkowski, Dawid Paulin, Justin Siwik, Adrian Malinowski, Michał Siej, Aleksander Maciejczyk, Damian Bogdański,

Czytaj więcej...

XXIV Warmińskie Biegi Przełajowe „Droszewo 2017” 23.09.2017

Kategoria I – Klasa V i mł dz (2006 i mł) – dyst 600 m.

2m Jaszczur Amelia

4m Wachowska Paulina

5m Klimowicz Natalia

8m Synowiec Klaudia

Kategoria II – Klasa V i mł chł (2006 i mł) dyst 800 m.

1m  Kosakowski Miłosz

2m  Chrostowski Leon

4m  Paulin Dawid

5m  Pyczkowski Kacper

7m  Korzeb Oliwier

8m  Zaczkowski Damian

9m  Błażyński Damian

Kategoria IV - klasa VI – VII chł (2004 – 2005) dyst 1000 m.

1m  Duchnowski Oliwier

2m  Kosakowski Oskar

3m  Świetlicki Adam

4m  Świetlicki Michał

5m  Chiliński Julian

Czytaj więcej...

W sobotę 16.09.2017 r. udziałem w Biegu Charytatywnym Młodych na stadionie w Lidzbarku Warmińskim został zainaugurowany sportowy rok szkolny 2017/2018.

Fotografie:

146 - rozgrzewka

936 - start najmłodszych 
553 - start klas 5 i młodsi

842 - finiszuje Amelia Jaszczur za nią na drugim miejscu Klaudia Synowiec
207 - finisz Oskara Kosakowskiego
733 - zakończenie,  w tym biegu wszyscy byli zwycięzcami.

 

View the embedded image gallery online at:
http://sp1.pisz.pl/index.php/sport-w-sp-1#sigFreeId2cc85785f3

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.