AWANS DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ „2” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

16.03.2018 r. w naszej szkole odbyły się „Mistrzostwa Rejonu V Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej „2”osobowej Dziewcząt i Chłopców”. W zawodach wystartowały trzy drużyny w kategorii dziewcząt: SP 1 Pisz , SP 4 Pisz, SP Pasym i dwie drużyny w kategorii chłopców: SP 1 Pisz oraz SP Szczytno. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Wyniki meczów dziewcząt:

SP 1 Pisz – SP Pasym 2 : 0

SP 4 Pisz – SP Pasym 2 : 0

SP 1 Pisz – SP 4 Pisz 2 : 0

Wynik meczu chłopców:

SP 1 Pisz – SP Szczytno 2 : 0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I m-ce - SP 1 w Piszu

II m-ce - SP 4 w Piszu

III m-ce - SP Pasym

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I m-ce -  SP 1 Pisz

II m-ce - SP Szczytno

Po dwie drużyny zakwalifikowały się do Półfinału Mistrzostw Województwa, który odbędzie się 16 kwietnia w Piszu.

Skład drużyn z naszej szkoły:

Dziewczęta podopieczne Ryty Kowalskiej:

Amelia Jaszczur, Aleksandra Stępień, Paulina Biedrzycka, Aleksandra Skrodzka, Weronika Kowalewska, Nikola Kaczmarczyk.

Chłopcy podopieczni Cezarego Misierewicza:

Bogdański Damian, Miłosz Kosakowski, Leon Chrostowski, Dawid Paulin, Malinowski Adrian, Bartosz Szczubełek.