MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ZŁOTO CHŁOPCÓW ORAZ BRĄZ DZIEWCZĄT!

13.04.2018 r w Olecku rozegrano Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Biegacze rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych oddzielnie 6 dziewcząt i 6 chłopców : rocznik 2005 – 2006 na dystansie 800 m, rocznik 2007 i młodsi na dystansie 600 m. Chłopcy spisali się rewelacyjnie zdobywając I miejsce w obu kategoriach wiekowych, świetnie spisały się zawodniczki z rocznika 2007 i młodsze, zdobyły I miejsce w biegu na 600 m przed SP 7 z Giżycka i SP4 z Giżycka.

 

W klasyfikacji drużynowej

CHŁOPCY:
I miejsce SP 1 Pisz

 

DZIEWCZĘTA
III miejsce SP 1 Pisz 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE

600 m 2007 i młodsze


I miejsce              Amelia Jaszczur

II miejsce              Klaudia Synowiec

XX miejsce Aleksandra Szmigiel

sklasyfikowanych – 70 zawodniczek

800 m rocznik 2005 – 2006


XVI miejsce         Amelia Gutowska

XXIII miejsce       Natalia Klimowicz

sklasyfikowane 52 zawodniczki

600 m 2007 i młodsi 


I miejsce               Miłosz Kosakowski
II miejsce              Leon Chrostowski
III miejsce            Oliwier Korzep

V miejsce             Kacper Pyczkowski

VII miejsce           Adrian Malinowski

X miejsce             Dawid Paulin

sklasyfikowanych 64 zawodników


800 m 2005 - 2006 chłopców


I miejsce               Oskar Kosakowski

III miejsce           Damian Zaczkowski

VII miejsce          Jakub Gołębiewski

IX miejsce           Damian Błażyński         

XXIII miejsce       Stanisław Górki

sklasyfikowanych 60 zawodników

 

 

Skład drużyny 2007 i młodsze
Jaszczur Amelia IVd
Synowiec Klaudia Vc

Szmigiel Aleksandra IV b

Kłos Klaudia IV d

Skrodzka Aleksandra IVd
Kłok Zuzanna Vc

Skład drużyny 2005- 2006
Gutowska Amelia VII D
Klimowicz Natalia V C
Wachowska Paulina V B
Czeronko Zuzanna V D
Banach Joanna VII D

Kalicka Karolina VII A 

Skład drużyny 2007 i młodsi
Kosakowski Miłosz kl IV
Chrostowski Leon kl IV
Korzep Oliwier kl IV
Pyczkowski Kacper kl IV
Malinowski Adrian
Paulin Dawid

Skład drużyny 2005- 2006

Kosakowski Oskar kl VI
Zaczkowski Damian kl V
Gołębiowski Jakub kl V
Błażyński Damian kl V
Górski Stanisław kl V

sklasyfikowanych 60 zawodników

zdjęcia z zawodów można obejrzeć

http://www.zolecka.pl/PhotoGalleries,album,wojewodzkie-biegi-przelajowe?id=6190#b1551d424bef4478fd6f57bc019a70a8

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.