MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZS

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

cztery medale i dwa puchary

27.04.2018r w Pasłęku na terenie Parku Ekologicznego odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Reprezentanci naszej szkoły rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, dystanse do pokonania były takie same dla dziewcząt i chłopców w danej kategorii:

- 2007 i młodsi 600 metrów

- 2005 i młodsi 800 metrów

Zawodnicy byli klasyfikowani indywidualnie i zespołowo.

Rewelacyjnie spisali się nasi chłopcy, na dystansie 600 m jako pierwszy przybiegł MIŁOSZ KOSAKOWSKI (2007) i uzyskał tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA, natomiast LEON CHROSTOWSKI (2007) ukończył bieg na III miejscu.

W kategorii 2005r i młodsi na III miejscu bieg ukończył OSKAR KOSAKOWSKI (2005).

W biegu uczestniczyli:

- 2007 i młodsi: Kosakowski Miłosz, Chrostowski Leon, Malinowski Adrian, Paulin Dawid, Pyczkowski Kacper oraz Korzep Oliwier,

- 2005 i młodsi: Kosakowski Oskar, Błażyński Damian, Zaczkowski Damian, Siwik Justin oraz Kowalewski Gabriel.

W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli I miejsce – MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA

AMELIA JASZCZUR (2008r), która zdobyła I miejsce (MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA) na 600 m rywalizując z setką starszych od siebie o rok zawodniczek, zasługuje na szczególne wyróżnienie!

BRAWO!!!

PAULINA WACHOWSKA (2006) rywalizowała na dystansie 800 m z zawodniczkami ze starszego rocznika (2005) i dobiegła na 8 pozycji. Za rok liczymy na I miejsce!

W biegu uczestniczyły:

2007 i młodsze: Jaszczur Amelia, Synowiec Klaudia, Szmigiel Aleksandra, Kłos Klaudia, Skrodzka Aleksandra, Klisiatys Zuzanna, Kłok Zuzanna, Kaczmarczyk Nikola oraz Lichocka Julita.

2005 i młodsze :Wachowska Paulina, Gutowska Amelia, Klimowicz Natalia oraz Czeronko Zuzanna.

W klasyfikacji zespołowej dziewczęta zajęły II miejsce - WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA