Ferie na sportowo - "Życie jest piękne"

Dziewczęta z IV, V, VI klasy sportowej podczas ferii podnosiły swoją sprawność pokonując tory przeszkód, doskonaliły technikę: odbić piłki siatkowej, rzutów kółkiem ringo, piłką w grze w dwa ognie. Nie zabrakło ćwiczeń gimnastycznych. 31 stycznia dziewczęta uczestniczyły w kuligu otrzymały go w prezencie od Pana Zdzisława Śliwki właściciela "Józantynki" - światowej sławy akrobaty.

Pan Zdzisław to człowiek z pasją, ciekawie opowiadał dziewczętom o swoich zainteresowaniach i osiągnięciach sportowych. Zaprezentował warsztat kowalski oraz swoje artystyczne prace z metalu. Przekazał dziewczętom motto szczęśliwego człowieka - "Życie jest piękne"

Serdecznie dziękujemy Panu Zdzisławowi Śliwce za niezapomniane wrażenia zimowej sanny i ciekawe opowieści.

Za pomoc w organizacji kuligu i przygotowanie ogniska serdecznie dziękujemy Pani Natalii Kowalewskiej i Panu Dariuszowi Kowalewskiemu.

Uczestnicy kuligu i nauczycielka wychowania fizycznego Ryta Kowalska

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.