Charytatywny ,,Tłusty Czwartek” w naszej szkole

 

Po raz ósmy 23 lutego cała społeczność szkoły wzięła udział w przygotowaniach do ,,tłustego czwartku”. Klasy wraz z wychowawcami przygotowali stoiska pełne smakołyków. Uczniowie byli w swoim żywiole, sprzedawali, liczyli i zajadali się słodkościami. Rodzice włączyli się całym sercem. Nie zabrakło pączków aby tradycjom stało się zadość.

 

W budynku przedszkolnym również zorganizowano stoiska i przedszkolaki pod nadzorem pani Iwony Drężek sprzedawali przysmaki przygotowane przez rodziny. Wszystkim udzieliła się atmosfera radości i poczucia spełnienia dobrego uczynku. Nasz wspólny wysiłek ma wspomagać działalność misyjną propagowaną przez szkolny wolontariat. Zebrane fundusze przesyłane są na ręce Siostry Alicji z Kamerunu.

SKC ,,Mały Wolontariat Św. St. Kostki” koordynował całość akcji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.