Filtr
 • Spotkaniepropagujące czytanie w ramach „Tygodnia Czytania”

         07 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr ! w Piszu odbyła się impreza propagująca czytanie z okazji Tygodnia Czytania w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom przygotowana dla uczniów klas pierwszych. Na spotkanie zaproszony został pan Ireneusz Kownacki, który jest krewnym pisarki Marii Kownackiej – autorki wielu książek dla dzieci i młodzieży np.:„Plastusiowy pamiętnik”, „Kajtkowe przygody”.

 • Rajd rowerowy Pisz - Szast

        To już kolejny raz przy pięknej pogodzie i jeszcze piękniejszych okolicznościach przyrody przebyliśmy na rowerach 16 km. Frekwencja i humory dopisały. Jedni bardziej, drudzy mniej zmęczeni dotarli do celu. Nad rzeką spotaliśmy bardzo sympatycznych Czechów, którzy podróżuja po Polsce róznymi środkami lokomocji od 28 kwietnia. Fotorelacja mówi sama za siebie.

 • 1 czerwca w naszej szkole

  „KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

  01.06.2016 r. nie był zwyczajnym dniem w Szkole Podstawowej nr 1. Zgodnie z tradycją w Dniu Dziecka odbył się Szkolny Dzień Sportu. Był to również dobry moment, aby podsumować wyniki sportowe uczniów naszej szkoły. Od wielu lat jesteśmy na czołowym miejscu w województwie we współzawodnictwie sportowym a w roku 2014/2015 na miejscu pierwszym.

 • Kto ćwiczy całe zycie ten czuje się znakomicie

  1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn sportowy, którego przewodnim hasłem było"W szkole pod patronem Mikołaja Kopernika sport i zdrowie rozkwita". Jak widać na zamieszczonych fotografiach uczestnicy i pogoda dopisali. Wszyscy doskonale sie bawili i  w przerwach pomiędzy konkurencjami, których było 20, zajadali sie pysznymi przekąskami.

 • WITAJCIE WAKACJE

  27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole.

w szkole

e-dziennik 

Konkurs

"Najpiękniejsze miejsce w mojej okolicy"

ZAGŁOSUJ

 konkurs

se

 

 szk20

logo MK

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.